Kombinovaný kočík Inglesina Sofia Duo 2022 Maui Grey

Kód: AAE15N6MUG
Neohodnotené
Značka: Inglesina
€799
Na Objednávku

Detailné informácie

Podrobný popis

Bohatá ponuka zahrňujúca mnoho príslušenstva už v základe. Kombinovaný kočík Sofia Duo s hojdacím podvozkom s nafukovacími kolesami je dokonale vybavený pre vychádzky na čerstvom vzduchu, ktoré novorodencom tak veľmi prospievajú a takmer vždy na vychádzke zaspia. Naberú tak silu, sú zdravšie a mamičky odmenia svojím úsmevom. Či už budete na vychádzke, doma alebo na chalupe, s kočíkom Sofia od Inglesiny bude mať vaše dieťa príjemný spánok, pohodlnú prepravu a najvyššiu úroveň starostlivosti a bezpečia.

Sofia Duo 2v1 obsahuje priestrannú hlbokú vaničku s inovatívnou podložkou Welcome PadTM, ktorá bola vyvinutá pre novorodencov v spolupráci s neonatológmi a zaisťuje optimálnu pozíciu hlavy i nožičiek dieťaťa. Druhou časťou systému je vylepšená športová sedačka, ktorá je nielen veľmi priestranná, ale aj schválená pre použitie až do 22 kg hmotnosti dieťaťa. Súčasťou je aj osvěčený, mnoho rokov dodávaný podvozok Comfort Bike s nafukovacími kolesami. Doma umiestnite vaničku na čistý podstavec Stand Up a dieťa môže spať ďalej. 

Systém Quad Duo 2v1 sa skladá z:

  • Priestrannej hlbokej vaničky
  • Inovatívnej podložky Welcome PadTM
  • Mäkkučkého matraca, ktorý tlmí otrasy
  • Športovej časti s nánožníkom a predlžovacou strieškou
  • Podstavca Stand Up pre vaničku na doma
  • Hojdacieho podvozku Comfort Bike s veľkými nafukovacími kolieskami a s príjemnou rukoväťou v ekokoži.

Vanička kočíka vo veľkosti XXL je priestranná a veľmi ľahká, pričom je navrhnutá v súlade s najnovšími bezpečnostnými normami a vďaka špeciálne tvarovanej škrupine s absorbérmi nárazu zabezpečuje vysokú úroveň ochrany dieťatka. Po inštalácii Auto Kit (voliteľné príslušenstvo) je schválená pre použitie v aute. Dno vaničky je chránené sieťou prepojenou s vnútorným poťahom. Nad ním je dvojitý matrac obsahujúci Welcome PadTM, ktorý možno, až dieťa povyrastie (3. - 4. mesiac) vybrať. Vanička je plne ventilovaná sieťou v strieške aj otvormi v dne, ktoré možno uzavrieť.

Športová sedačka kočíka vo veľkosti XXL, ktorá sa ľahko natočí v smere či v protismere jazdy, je atestovaná až do 22 kg! Veľmi priestranná a vhodná aj pre deti vyššej konštitúcie. Naviac je teraz vybavená nastaviteľnou a predlžovacou opierkou nožičiek, čo umožní ďalšie predĺženie do dĺžky o 5 cm! Nie je len trendy, ale zároveň aj praktická, lebo je naklápacia až do vodorovného ľahu, vybavená pre všetky ročné obdobia priestranným predĺženým nánožníkom a sklopnou samovypínacou strieškou s tichým chodom, funkciou predĺženia a slnečnej clony. "Full Cover" strieška má navyše možnosť predĺženia pomocou zipsu a tak aj v polohe na ležanie dokonale chráni.

Nový matrac Welcome PadTM pre hlbokú vaničku. Deti sa z mesiaca na mesiac menia. Je veľmi dôležité, aby sa v prvých „rozhodujúcich“ týždňoch svojho života cítili obzvlášť chránené a chované podobne, ako boli chránené v brušku svojej mamičky. Vyhnite sa používaniu rôznych vankúšikov, pretože by mohli zabrániť správnemu dýchaniu dieťaťa. Na základe najnovších vedeckých poznatkov a bezpečnostných pokynov a v spolupráci s neonatologickým oddelením bolonskej nemocnice Ospedale Maggiore, Inglesina vyvinula nový matrac pre novorodenca Welcome PadTM. Základom pre tento vývoj bola zdravotnícka pomôcka START MAT. Podporuje pohodlnú polohu ležania na chrbte a usporiadanie končatín v stredovej línii. Pomáha držať dýchacie cesty v správnej pozícii a tým podporuje dýchanie. Znižuje riziko plagiocefalie (deformity hlavičky).

Skladací alumíniový stojan Stand Up INGLESINA pre hlbokú vaničku, športovú sedačku a autosedačku Huggy (športová sedačka a autosedačka nie sú súčasťou tejto sady) využijete doma, keď je podvozok znečistený z vonku. Nasadzovanie a snímanie častí je jednoduché vďaka systému Easy Clip. Ľahko sa s ním manipuluje, pretože je veľmi ľahký. Dieťatko potom môžete mať pri sebe kdekoľvek doma. Zložený nezaberá miesto.

Podvozok Comfort Ergo Bike. Vyrobený z pevných oceľových trubiek, s rukoväťou z ekokože, je kompletne odpružený ťažnými pružinami a s veľkými nafukovacími kolesami. Je to jeden z mála podvozkov na trhu, ktorý je skutočne hojdací a v ktorom dieťa ľahko uspíte. Môže sa chváliť praktickým skladaním a rozkladaním, priestranným kovovým košom. Pritom skladanie podvozkov Inglesina je navrhnuté tak, že rukoväť sa nedotýka zeme, keď je kočík zložený. Hygiena je veľmi dôležitá, pretože sa pri starostlivosti dieťaťa musíte dotýkať! Podvozok je vybavený upínacím systémom Easy Clip, ktorý využijete prípadne pre autosedačku Inglesina Huggy. Ak už autosedačku máte, môže sa Vám hodiť adaptér pre Maxi Cosi, ktorý nájdete v súvisiacich produktoch.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz