CYBEX TALOS S LUX 2023 Moon black

Kód: 522004713
Neohodnotené
Značka: Cybex
€599,95
Na Objednávku
CYBEX Talos S Lux je kočík do každého terénu pre každé dobrodružstvo v teréne. Vychutnajte si skvelý pobyt vonku s dôverou, s pokročilým odpružením, kolesami odolnými proti prepichnutiu a vynikajúcou ochranou proti poveternostným vplyvom.

Detailné informácie

Podrobný popis

CYBEX Talos S Lux je kočík do každého terénu pre každé dobrodružstvo v teréne. Vychutnajte si skvelý pobyt vonku s dôverou, s pokročilým odpružením, kolesami odolnými proti prepichnutiu a vynikajúcou ochranou proti poveternostným vplyvom. TECHNICKÉ ÚDAJE: Vekové rozpätie: Od narodenia do cca. 4 roky Hmotnosť dieťaťa: Max. 22 kg Vyrobené pre prírodu Terénny kočík Talos S Lux vám umožní vziať vaše dieťa do prírody hneď od začiatku. Funkcia cestovného systému umožňuje novorodencom pohodlne ležať v detskej vaničke S Lux, detskej autosedačke alebo pohodlnej sedačke Cocoon S. A keď váš malý prieskumník vyrastie, môžu si užívať výhľad z robustnej sedačky kočíka so silnou bočnou ochranou a suverénne luxusné čalúnenie. Terénne odpruženie a kolesá odolné proti prepichnutiu sú navrhnuté tak, aby zvládli náročné terény, zatiaľ čo vaše dieťa zostane v maximálnej pohode. A keďže púšťanie sa do terénu vám môže stále prinášať nejaké nerovnosti, jedinečný postroj jedným zatiahnutím zaistí presné uchytenie v priebehu niekoľkých sekúnd a poskytne podporu tam, kde ju vaše dieťa potrebuje. Môžete si teda zvoliť menej prejdenú cestu. Bez ohľadu na ročné obdobie vedzte, že vaše dieťa si bude užívať úplné pohodlie a bezpečnosť so špičkovou vonkajšou ochranou. Slnečná strieška Supreme XXL poskytuje 360° ochranu pred slnkom, vetrom alebo dažďom. A teplý nástavec proti vetru vytvára robustný štít proti chladu, zatiaľ čo vaše dieťa zostane vo vnútri zasnene schúlené. Pokyny na starostlivosť: Látkové poťahy možno prať v práčke na 30°C Kompatibilné s:
  • Detská vanička S Lux
  • CYBEX detské autosedačky (s adaptérmi)
  • Cocoon S
  • Talos S Lux pláštenka
  • 2 v 1 Držiak pohára
  • GOLD nánožník Snogga 2
  • Letná vložka do kočíka
  • Novorodenec Nest Platinum
  • Slnečník do kočíka (Čierny)
Travel System                       Cestovný systém Zostaňte flexibilní vďaka možnosti pripevniť sedačku, detskú postieľku S Lux, Cocoon S alebo ocenenú detskú autosedačku CYBEX. Off-road Suspension                                   Terénne odpruženie Odpruženie predných kolies a revolučné zadné odpruženie založené na ráme vám umožní prechádzať sa po nerovných povrchoch alebo nerovných cestách. Puncture-proof Wheels                          Kolesá odolné proti prepichnutiu Pružné, ale odolné kolesá odolné proti prepichnutiu a terénne pneumatiky dávajú rodičom dobrodruhom voľnosť pri zdolávaní akéhokoľvek povrchu. XXL Sun Canopy & Wind Stopper                 XXL slnečná strieška a zarážka proti vetru XXL slnečná strieška a ochrana proti vetru poskytujú 360 stupňov spoľahlivú ochranu pred nepriaznivými vonkajšími poveternostnými podmienkami. One-pull Harness                                 Postroj jedným ťahom Zabezpečte svoje dieťa v priebehu niekoľkých sekúnd. Jedna ruka je všetko, čo potrebujete na to, aby ste nasadili postroj do dokonalej polohy, ktorá obopína postavu. Free Wind Stopper                            Nánožník zadarmo Použite pribalenú ochranu proti vetru na pridanie dodatočnej ochrany pred poveternostnými vplyvmi bez toho, aby ste museli kupovať ďalšie príslušenstvo. One-hand Height-adjustable Handlebar                 Výškovo nastaviteľné riadidlá jednou rukou Vďaka možnosti prispôsobenia úrovne riadenia výške rodiča je možné výšku riadidiel ľahko nastaviť jednou rukou. Ergonomic Lie-flat                             Ergonomické ležadlá Terénny kočík Talos S Lux je plne nastaviteľný do ergonomickej polohy ľahu pre použitie od narodenia. One-hand Fold into Self-standing Position          Zloženie jednou rukou do samostatnej polohy Jednou rukou možno Talos S Lux ľahko zložiť do samostatne stojaceho obalu pre pohodlné ukladanie a skladovanie. Spacious Shopping Basket                              Priestranný nákupný košík Priestranný nákupný kôš vám umožní prevážať náklad až do 10 kg, vďaka čomu je praktickým spoločníkom, či už ste na nákupe, alebo jednoducho potrebujete miesto na zavesenie tašky cez rameno.

Dodatočné parametre

Kategória: Športové kočíky
farba: Čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz