CYBEX podvozok MIOS Chrome black

Kód: 521002513
Neohodnotené
Značka: Cybex
€549,95
Na Objednávku
Rám Mios novej generácie tvorí základ pre váš kočík Mios a je dostupný v štyroch elegantných farebných variantoch. V závislosti od veku dieťaťa môžete na tento rám pripevniť až štyri rôzne nástavce (nosič Mios Lux Carry Cot, nástavec Platinum Lite Cot, detskú autosedačku Cloud Z2 i-Size a balík sedačky Mios), pričom všetky musia byť zakúpené samostatne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nový MIOS je míľnikom v oblasti kompaktnosti, flexibility a dizajnového stvárnenia - elegantný a praktický spoločník do modernej rodiny. Jeho pevná konštrukcia a nízka hmotnosť podporujú aktívny a dobrodružný životný štýl. MIOS bol navrhnutý tak, aby ľahko a šikovne prekonal všetky prekážky, ktoré číhajú v mestskej džungli.

Rovnako ako kočík PRIAM, aj MIOS je vďaka svojmu elegantnému vzhľadu prostriedkom pre vyjadrenie vkusu rodičov. Vďaka čistým a hladkým líniám a kvalitným materiálom pôsobí dizajn kočíka MIOS skutočne výnimočne. Rám kočíka vytvára dojem neobyčajnej ľahkosti a jeho retro-moderný vzhľad dopĺňa kvalitná, priedušná sieťovina, ktorá dieťaťu zabezpečuje vyvážené prostredie pre jazdu. Revolučný 4 v 1 cestovný systém umožňuje rôzne možnosti použitia jedného podvozku. S pohodlnými vaničkami sa MIOS premení na luxusnú postieľku na kolesách. Po pripojení jednej z víťazných autosedačiek CYBEX vznikne agilná, mobilná podpora. Neskôr slúži MIOS ako bezpečný a pohodlný cestovný spoločník, v ktorom môžu staršie deti sedieť po či proti smeru jazdy.

Novinky oproti predchádzajúcej verzii:

- Bez námahy upravíte pásy športového sedenia jedným zatiahnutím.
- Intuitívne nasadenie látkového poťahu vám zaberie polovičný čas oproti predchádzajúcemu modelu
- Vylepšená fixácia ramennej vypchávky

4 V 1 CESTOVNÝ SYSTÉM

MIOS je dokonale prispôsobený čeliť výzvam aktívneho, moderného života a ponúka široký rozsah individuálneho prispôsobenia. Jeho 4 v 1 cestovný systém je možné prispôsobiť podľa potrieb rodičov prostredníctvom jedného podvozku. MIOS je možné používať spoločne s novými vaničkami s extra mäkkými matracmi z pamäťovej peny. Starším deťom poslúži kompaktný a ľahký kočík s priedušnou športovou nadstavbou, ktorú možno otočiť do pozície v smere či proti smeru jazdy (Seat Pack pre rám športovej nadstavby LUX Seat je dostupný samostatne v niekoľkých farbách). V rámci cestovného systému je ďalej možné kočík používať v kombinácii s jednou z víťazných autosedačiek CYBEX.

MALÝ ZÁZRAK

MIOS je stelesnením ľahkej mestskej mobility. Váha okolo 9 kg a šírka len 50 cm robí z kočíka MIOS dokonalého spoločníka pre rodičov v meste. Jeho kompaktný dizajn dopĺňajú dômyselné funkcie a maximálne pohodlie.

PRIEDUŠNÉ

Priedušná sieťovaná látka sedenia kočíka napomáha znižovať zahrievanie dieťaťa a je ideálny do teplých oblastí alebo počas horúcich letných mesiacov.

SKLADANIE JEDNOU RUKOU

Inovatívny skladací mechanizmus umožňuje behom pár sekúnd zložiť kočík MIOS iba jednou rukou do kompaktného, samostatne stojaceho balíka.

OTOČNÁ ŠPORTOVÁ NADSTAVBA

Novú otočnú športovú nadstavbu možno ľahko a rýchlo otočiť do požadovanej pozície v smere či proti smeru jazdy.

POLOHOVANIE JEDNOU RUKOU

Opierku chrbta kočíka MIOS možno jednou rukou nastaviť do jednej zo štyroch rôznych polôh. Opierka nôh je nastaviteľná do troch polôh.

Odľahčenie všetkých kolies

Nové odpruženie všetkých kolies kočíka MIOS zaisťuje hladkú, pokojnú a pohodlnú jazdu pre rodičov i dieťa.

Vlastnosti:

- elegantný vzhľad a dômyselná funkčnosť
- 4 v 1 cestovný systém
- kompaktné rozmery
- skladanie jednou rukou
- otočná športová nadstavba
- polohovanie jednou rukou
- odpruženie všetkých kolies

Podrobnosti:

obsah balenia - podvozok MIOS (vr. nákupného košíka), rám športovej nadstavby MIOS LUX Seat (MIOS Seat Pack je dostupný samostatne), adaptéry pre autosedačku, pláštenka
váha: 9,9 kg
Rozmery v rozločenom stave:
- redakčný-obsah-špecifikácia-dĺžka : 840 - 920 mm - redakčný-obsah-špecifikácia-šírka : 500 mm - redakčný-obsah-špecifikácia-výška : 965-1085 mm - redakčný-obsah-špecifikácia-váha : 9,8 kg

Rozmery v zloženom stave - redakčný-obsah-špecifikácia-dĺžka : 300 mm - redakčný-obsah-špecifikácia-šírka : 500 mm - redakčný-obsah-špecifikácia-výška : 650 mm - redakčný-obsah-špecifikácia-váha : 9,8 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Podvozky na kočík
farba: Strieborná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz