CYBEX hlboká vanička PRIAM LUX Sepia black

Kód: 522000983
Neohodnotené
Značka: Cybex
€399,95
Na Objednávku

Elegantne bezpečné: Nosítko Priam Lux Carry Cot novej generácie je ideálnym nástavcom pre deti od narodenia. Jednoducho pripevnite korbičku na rám Priam novej generácie a váš kočík je pripravený. (*Poznámka: Rám Priam novej generácie je potrebné zakúpiť samostatne.)

Detailné informácie

Podrobný popis

Priam Lux Carry Cot

Od narodenia až do 9 kg (cca 6 mesiacov). Vanička Lux Carry Cot pre nový kočík Priam umožňuje dômyselné a pohodlné rodinné cestovanie. Pýši sa štedrým vnútorným priestorom a maximálnou úrovňou pohodlia. Vyrobená z vysoko kvalitných materiálov a navrhnutá pre dokonalú funkčnosť, vanička LUX Carry Cot sa pýši dostatkom priestoru na hranie, je vybavená mäkkým penovým matracom a jej interiér je zo 100% bavlny, vďaka čomu je každodenný spánok úplným potešením. Pre rodičov na cestách je integrované madlo na nosenie umiestnené v ťažisku vaničky a je možné ju tak bez problémov prenášať bez toho, aby ste vaše dieťa vyrušili zo spánku. Aby dieťaťu vo vaničke nebolo príliš horúco, je vybavená panoramatickým a strešným okienkom, ktoré umožňujú chladnému vánku jemne ovievať vaše dieťa, či už ste práve vyrazili na prechádzku v parku alebo na výpravu do veľkomesta.

Panoramatické strešné okno

Užiť si chládok a výhľad! Panoramatické a strešné okienko vaničky LUX Carry Cot udržujú vaše dieťa vždy v chlade a sieťovaný materiál zaisťuje optimálnu cirkuláciu vzduchu.

Priedušný matrac

Pre vyššiu úroveň pohodlia na cestách je Lux Carry Cot vybavená ultra mäkkým matracom z vysoko kvalitných materiálov. Tento prémiový matrac urobí z každodenného spánku úplné potešenie.

Útulné prostredie

Vnútro vaničky je vyrobené z vysoko kvalitných materiálov so 100% bavlnou, v ktorej sa vaše dieťa bude cítiť doslova ako v bavlnke.

Priestranná

Ešte viac priestoru na odpočinok. Oproti svojej predchodkyni je vanička Lux Carry Cot o 15% priestrannejšia.

Integrované madlo na nosenie

Integrované madlo v strieške vaničky vám uľahčuje váš každodenný život. Vďaka svojmu premyslenému umiestneniu do striešky je možné vaničku bez problémov prenášať bez toho, aby ste vyrušili pokojný spánok vášho dieťaťa vo vnútri.

Priam Carry Cot 4.0 novinky

- vanička má nový tvar
- odopnutá látka panoramatického okienka sa jednoducho zloží do vrecka
- nové vrecko na nevyhnutnosti rodičov
- je o 0,2 kg ľahšia
- dieťa je bližšie k rodičovi
- ,,vizuálne horizontálne,, s garantovanou optimálnou pozíciou hlavičky
- vaničku aj autosedačku je možné pripevniť na rovnaké adaptéry

Technické parametre:

vonkajšie rozmery: D 860 mm / Š 460 mm / V 620 mm (vr. striešky)
vnútorné rozmery: D 780 mm / Š 320 mm / V 200 mm
váha: 4,7 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Korbičky a nadstavby
farba: Čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz