CYBEX e-PRIAM podvozok + SEAT Chrome black

Kód: 521002357
Neohodnotené
Značka: Cybex
€1 249,95
Na Objednávku
Rám e-Priam novej generácie spája elektrickú technológiu s dizajnom a slúži ako základ pre váš kočík e-Priam novej generácie. Je dostupný v štyroch elegantných farbách. V závislosti od veku dieťaťa môžete na tento rám pripevniť až štyri rôzne nástavce (nosič Lux Carry Cot, nástavec Lite Cot, detskú autosedačku Cloud Z2 i-Size a balík sedačky Priam), pričom všetky je potrebné zakúpiť samostatne. .

Detailné informácie

Podrobný popis

Revolučná múdra technológia sa stretáva s luxusným dizajnom - e-PRIAM - prvý e-kočík od Cybex. Inteligentný, intuitívny a výnimočne inovatívny e-PRIAM vám umožní ľahko brázdiť po kopcoch a chytro sa prispôsobí nepriaznivému povrchu, ako je napr. Piesok, štrk alebo dlažobné kocky. Zažite čarovný pocit odľahčeného nákladu, uhladené kamenisté cesty alebo sprístupneného náročného stúpania.

Choďte ďalej, obohaťte svoj každodenný život a majte viac energie pre vás i pre budúce cesty s vaším dieťaťa.

Kočík tak múdry, že má vlastnú aplikáciu
 • Funkcia hojdanie - Hojdanie kočíka, bez použitia rúk
 • Nerovný povrch - Jazda v náročnom teréne, nie je problém
 • Pomáha do kopca - Pôjdete do kopca bez námahy

NOVINKY
 • Korbička je posadená vyššie, aby ste k vášmu bábätku boli bližšie.
 • Korbičku aj autosedačku je možné upevniť na rovnaké adaptéry.
 • Bez námahy upravíte pásy športového sedenia jedným zatiahnutím.
 • Intuitívne nasadenie látkového poťahu Vám zaberie polovičný čas oproti súčasnosti.
 • Vylepšená fixácia ramennej vypchávky.
 • Držiak nápojov je posunutý vyššie.
 • Nový väčší tvar.

PODPORA - DO KOPCA A Z KOPCA
Náročné tlačenie kočíka do kopca je problémom minulosti - e-PRIAM vám v potrebných chvíľach podá pomocnú ruku. Po svojej aktivácii kočík monitoruje úsilie vyvinuté pri jeho tlačení a podporí váš výstup tak, že aj prudké stúpanie pre vás bude prechádzkou po rovine. V rukoväti kočíka integrované senzory zaznamenávajú tlak a ťah, ktorý vyvíjate na rukoväť počas jazdy a prispôsobujú podľa toho chytrú podporu pre jazdu do kopca a z kopca. Spúšťanie tejto asistencie je tak dômyselne premyslené a hladké, že vám jazda do / z kopca bude pripadať ako jazda po rovine. Elektronické funkcie vám pomôžu pri stúpaní o náklone až cca 25% (cca 14 °). To zhruba zodpovedá náklonu známej ulice Lombard Street v San Franciscu.

PODPORA - Na nerovnom povrchu

Neváhajte nad jazdou mimo chodník: e-PRIAM vám umožní ľahko prekonať nerovný terén, ako sú napríklad piesočné pláže, nespevnené cesty alebo snehom zasypané ulice. Jednoduchšie cestovanie pre vás, pohodlnejšie cestovanie pre vaše dieťa.

INDIVIDUÁLNY DESIGN
Prispôsobte si váš e-PRIAM podľa vášho vkusu. Skombinujte vami zvolený podvozok s jedným zo širokého výberu Seat pack a zmeňte tak vzhľad vášho kočíka kedykoľvek sa vám zachce. Všestranný a štýlový podvozok je dostupný v niekoľkých sofistikovaných prevedeniach:
 • moderný Matt Black
 • rafinovaný Rosegold
 • štýlový chrome s čiernymi alebo hnedými detailmi.

4 v 1 CESTOVNÝ SYSTÉM
Nový 4 v 1 cestovný systém robí z kočíka e-PRIAM flexibilného a pohodlného spoločníka na cesty. Všestranný podvozok vám umožňuje prispôsobiť kočík podľa vašich potrieb a pomôže vám čeliť všetkým nástrahám mobilného života. Okrem nových korbičiek LUX Carry Cot a LITE Cot môžete na kočík nasadiť tiež víťazné detské autosedačky CYBEX. Pre staršie deti potom možno ku kočíku e-PRIAM pripevniť praktickú športovú nadstavbu, ktorú možno používať po i proti smeru jazdy.

ŠPECIFIKÁCIA PRODUKTU:

Cybex Platinum e-Priam podvozok: Hliníkový podvozok s plastovými časťami.


Rozmery:
 • Zložený kočík bez športovej nadstavby: D 950 mm / Š 600 mm / V 300 mm
 • Kompaktne zložený kočík bez športovej nadstavby (bez koliesok): D 800 mm / Š 510 mm / V 210 mm
Váha: 10,7 kg

BATÉRIA:
e-PRIAM je napájaný lítium-iónovou batériou a v závislosti od zaťaženia a okolitých podmienkach má dojazd cca 8-45 km. Batériu možno dobiť počas šiestich hodín a úroveň jej nabitie je možné ľahko skontrolovať pomocou LED indikátora na zadnej osi kočíka.

Senzory:
Senzory v rukoväti zaznamenávajú úroveň tlačenie a ťahanie kočíka a premyslený algoritmus neustále prepočítava optimálnu mieru podpory, ktorú práve potrebujete. Vďaka tomu sa e-PRIAM dokáže bleskovo prispôsobiť okolitým podmienkam.

Motory:
Dodatočnú silu pri jazde s kočíkom e-PRIAM vám dodávajú dva elektromotory, ktoré sú dostatočne tiché, aby nerušili pokojný spánok vášho dieťaťa. Každý z elektromotorov sa diskrétne schováva za zadnými kolesami na oboch stranách zadnej nápravy.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Podvozky na kočík
farba: Strieborná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz