Baby Dan Zábrana Babydan flexi Fit kovová Čierna 67 - 105,5 cm skrutkovacia

Kód: BD55116-2600-10
Neohodnotené
Značka: Baby Dan
€59,90
Na Objednávku

Detailné informácie

Podrobný popis

Flexi Fit je jedinečný a veľmi flexibilný inštalačný systém, ktorý sa hodí pre takmer akýkoľvek otvor. Nástenné kovanie je možné otočiť, a zábrana tak môže byť namontovaná buď vnútri rámu dverí alebo zvonku. Ak je inštalovaný dovnútra rámu dverí, je možné dvierka otvoriť v oboch smeroch, a to len jednou rukou. Otočné držiaky taktiež umožňujú montáž zábrany aj pod šikmým uhlom. Týmto spôsobom sa zábrana zmestí takmer do všetkých typov otvorov. Unikátna funkcia Quick Release s detskou poistkou uľahčuje a urýchľuje montáž a demontáž. 

Pre rozšírenie nepotrebuje dokupovať žiadne ďalšie diely. Pri montáži vnútri dverného rámu vojde zábrana do otvorov od 67 do 105,5 cm. Pri montáži mimo rámu dverí bude maximálny rozmer asi o 5 cm menší. Flexi Fit nemá upevňovací rám a preto nie je potrebné zábranu prekračovať. Na druhú stranu jeho nevýhodou je, že sa pri otváraní pohybuje celá šírka zábrany, čo vyžaduje dostatok miesta.

Technické údaje:

Pre otvory od 62 do 105,5 cm. Made in Denmark. Hmotnosť: 3,7 kg. Rozmery: 51 x 71 x 4 cm. Zodpovedá najnovšej norme EN1930: 2011.

 Zistite viac o "zelených" produktoch BabyDan

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz