Baby Dan zábrana Asta Extra široká 151 cm biela

Kód: BD70114-14911-09
Neohodnotené
Značka: Baby Dan
€119,90
Na Objednávku

Detailné informácie

Podrobný popis

S tlakovou bezpečnostnou zábranou BabyDan Asta extra široká 151 cm môžete šikovne zabezpečiť mimoriadne široké otvory, chodby a vstupné priestory od 145,5 do 151,7 cm. Takže žiadne vŕtanie do steny. Namontujte zábranu pomocou nástenných úchytov s páskou (súčasť balenia). Rovnako ako ostatné tlakové zábrany BabyDan sa Asta extra široká 151 cm veľmi ľahko zostaví a pripevní a všetko potrebné náradie je súčasťou balenia.

  • super široká tlaková zábrana bez vŕtania,
  • unikátny systém s indikátorom tlaku zaistí správnu montáž,
  • obojsmerne otvárateľná,
  • ovládateľná len jednou rukou,
  • inštruktážne video Onbox pre mobilný telefón.

Tradičná kovová tlaková zábrana v špičkovej kvalite Supreme line - od dánskeho výrobcu Baby Dan, špecialistu na bezpečnosť detí od roku 1947. S bezpečnostným indikátorom, ktorý ukazuje, či je zábrana správne zatvorená. Trojstupňový indikátor tlaku ukazuje, či nastavenie skrutiek a tuhosť stien pri inštalácii zaisťujú bezpečnosť. Táto zábrana sa upevňuje tlakovo a môže byť ľahko namontovaná bez použitia akéhokoľvek náradia. Predĺženie je možné použiť na obidve strany zábrany. Po dokúpení predĺženia až do 183 cm.

Parametre: Upevnenie: tlakové. Materiál: kov. Farba: biela. Rozmer dvierok 56 cm. Výška 73 cm. Zodpovedá najnovšej európskej norme EN1930: 2011 a ASTF1004 Vyrobené v Dánsku. Vhodné pre deti do 24 mesiacov. Hmotnosť vrátane krabice 9,2 kg.

Pozrite sa na video v aplikácii Onbox pre jednoduchú inštaláciu bezpečnostnej zábrany.

 Zistite viac o "zelených" produktoch BabyDan

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz