Baby Dan Detská ohrádka Babydan Square Playpen Biela + matrac

Kód: BD69114-2400-1300-10
Neohodnotené
Značka: Baby Dan
€187,90
Na Objednávku

Detailné informácie

Podrobný popis

Mimoriadne široké dvierka, zaberá minimum miesta. Vonkajší rozmer 72 × 105 cm, výška 71 cm. Vrátane matraca.

  • Veľmi priestranná ohrádka s extra širokými dvierkami umožňujúcimi jednoduchší prístup.
  • Môže byť otvorená z oboch strán a ovládaná len jednou rukou.
  • Výborne sa hodí do rohov miestností, šetrí miesto, vhodné aj do malých priestorov.
  • Jednoduchá montáž.

Balenie obsahuje mäkký hrací matrac (prateľný na 40 °C) s vysokými okrajmi. Certifikácia Öko-tex. materiál 100 % bavlna, náplň z netkanej textílie 100 % polyester. - Ohyby sú flexibilné, preto môžu byť všetky diely použité mnohými rôznymi spôsobmi. Ak dieťa už nejakú dobu ohrádku nepoužíva, je možné ju ľahko premeniť na bezpečnostnú bariéru, ktorá sa skvele hodí okolo krbu, do širokých a nepravidelných dverí a schodísk alebo ako rozdeľovač izby. Môže byť predĺžená ľubovoľným počtom veľkých (72 cm) a malých (33 cm) dielov, ktoré sa dodávajú samostatne.

POZNÁMKA: Pokiaľ bude ohrádka používaná ako priestorová zábrana, vždy sa musia použiť montážne lišty, ktoré sa majú namontovať na stenu alebo dvere. Dodávajú sa samostatne.

VAROVANIE: Nikdy nepoužívajte ohrádku bez správne upevneného vnútorného matraca. Zabraňujete tým posunutie ohrádky dieťaťom. Nikdy neumiestňujte ohrádku do blízkosti zdrojov tepla.

Technické údaje: - Vyrobené z kovu. V súlade s normami EN12227:2010 a EN 71-3.

Čistá hmotnosť 13,95 kg, hmotnosť vrátane obalu 15,35 kg - Rozmery balenia 0,79 × 0,79 × 0,17 cm - Výška zábrany 71 cm - Pri použití ako otvorová zábrana minimálny otvor 90 cm (nevyhnutné doplniť o stenové kovanie- montážne lišty) - Vonkajšie rozmery: 72 cm šírka × 71 cm výška × 105 cm dĺžka.

Vyrobené v Dánsku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz