Korbička Muuvo Slick 2.0 Classic Black

Kód: BAZ0202
Neohodnotené
Značka: MUUVO
€210
Na Objednávku
Nosítko Muuvo Slick 2.0 je zárukou pohodlia od prvých dní života – bolo pripravené na každé počasie, vďaka inovatívnemu systému ventilácie 3D Airflow v podobe panorámy. Korbička sa skladá naplocho, čo uľahčuje prenášanie a zaberá menej miesta. Gondola sa pohodlne pripevňuje na rám kočíka Slick 2.0 a vďaka použitiu Memory Buttons je tiež pohodlná jej demontáž.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nosítko Muuvo Slick 2.0 je zárukou pohodlí od prvých dní života – bolo pripravené na každé počasie, vďaka inovatívnemu systému ventilácie 3D Airflow v podobe panorámy. Korbička sa skladá naplocho, čo prenáša prenášaní a zaberá menej miesta. Gondola sa pohodlne pripevňuje na rám kočíka Slick.0 a vďaka použitiu Memory Buttons je tiež výhodná jej demontáž.

Gondola je vybavená ergonomickou matrací s poťahom, vďaka ktorej budú miminko mäkké a útulné.

CHARAKTERISTIKA

Sluneční stříška
Gondola pro Muuvo Slick 2.0 má slnečné lúče, ktorú možno nastaviť v mnohých stupňoch . Díky tomu ochráníme miminko před UV zářením.

Teplé studené
Príslušenstvo je vybavené krytom pre ochranu pred chladom . Keď je vonku teplo, rozopnite zips a odhaľte svojho drobečka. Uvnitř gondoly je mäkká matrace, vďaka ktorej zabezpečíme miminku pohodlí při jízdě.

3D ventilácia Prúdenie vzduchu
Ventilačný systém 3D Airflow poskytuje vášmu bábätku nekonečný prístup k čerstvému vzduchu. Větrací okénka gondoly v podobe panorámy sú skvelou príležitosťou k načerpaniu kyslíka a navyše batole cestujúci na veľakrát vidí, čo ho ponúka k dlhšiemu cestovaniu v tejto polohe.

ŠPECIFIKACE

Rozmery gondoly (š x d)
Rozmer 46 x 86 cm
Rozmery matraca (š x d)
Rozmer 34 x 78 cm
Hmotnosť gondoly
4,5 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Korbičky a nadstavby
farba: Čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz