Korbička Muuvo Quick 03 Jet Black

Kód: BAZ0231
Neohodnotené
Značka: MUUVO
€193
Na Objednávku
Kočík Muuvo Quick 3.0 sa líši od svojho predchodcu kolesami, ktoré sú teraz väčšie, a tlmením nárazov. Tento rozdiel mal obrovský vplyv na kvalitu jazdy, ktorá sa výrazne zmenila na plus. Rodič si navyše môže vybrať korbičku v klasickej / je možné použiť vyvyšovacie adaptéry / alebo veľkosti XL / nie je možné použiť vyvyšovacie adaptéry /, čo dieťaťu poskytne ešte väčšie pohodlie a priestor.

Detailné informácie

Podrobný popis

Muuvo Quick 3.0 je už známy mnohým rodičom – popularitu si získal okrem iného vďaka svojej vysokej funkčnosti a možnosti skladania a kombinovania. Quick 3.0 je kočík určený hlavne na jazdu v meste, ale komfortne zvládne aj výlet mimo mesta v menej náročnom teréne. Muuvo je značka, ktorá vynakladá všetko úsilie, aby zabezpečila, že rodičia ocenia každý okamih so svojim dieťaťom. K dispozícii je kompletná sada príslušenstva, čo je ďalšia výhoda kočíka.

Kočík Muuvo Quick 3.0 sa líši od svojho predchodcu kolesami, ktoré sú teraz väčšie, a tlmením nárazov. Tento rozdiel mal obrovský vplyv na kvalitu jazdy, ktorá sa výrazne zmenila na plus. Rodič si navyše môže vybrať korbičku v klasickej / je možné použiť vyvyšovacie adaptéry / alebo veľkosti XL / nie je možné použiť vyvyšovacie adaptéry /, čo dieťaťu poskytne ešte väčšie pohodlie a priestor.

V cene:

vanička
moskytiéra
zvyšovacie adaptéry/u klasickej korbičky/
VLASTNOSTI KOMPLETNÉHO KOČÍKA /podvozok, vanička, športová sedačka/

Priestranná vanička

Je vybavená mäkkým matracom a poskytuje ideálne podmienky pre spánok. Vďaka štyrom nenápadným nohám je možné korbičku použiť ako postieľku počas víkendových výletov.

Rozkladacia strieška s UV filtrom

Impregnované materiály rozkladacieho krytu Muuvo Quick 3.0 predstavujú solídnu úroveň ochrany pred škodlivým UV žiarením. Spodná časť striešky je navyše vybavená otváracím oknom so vzdušnou sieťovinou, ktorá v horúcich dňoch zaisťuje ďalšie vetranie vnútorného priestoru.

Ventilačný systém

Dve vetracie okná sú vlastnosť, ktorá rozhodne odlišuje korbičku Quick 3.0 od konkurencie. Odopnutie dvoch paralelných strán zaistí príjemný pocit chladu.

Nastaviteľná športová sedačka

So sedačkou Muuvo Quick 3.0 získate plnú kontrolu nad polohou, v ktorej vaše dieťa cestuje. Postupné nastavovanie náklonu do takmer polohy ležmo je pohodlné na cestovanie aj počas spánku. V Muuvo 3.0 je nastaviteľná aj opierka nôh, vďaka čomu nohy malého spolujazdca netrpia bez ohľadu na polohu operadla sedadla.

Vpred alebo vzad

Otočná športová sedačka zaručuje množstvo zaujímavých možností, ktoré u tradičných kočíkov nie sú k dispozícii. Jednou z nich je schopnosť obracať dieťa čelom k rodičovi, čo umožňuje budovanie tesných väzieb pri každodenných prechádzkach. Športová časť je dimenzovaná do 22 kg.

S dôrazom na detail

Každý prvok Muuvo Quick 3.0 bol vyrobený s dôrazom na detail a zmyslom pre estetiku. Prvky zakončené EKOkožou dodávajú celému kočíku eleganciu.

Praktické pre rodičov

Hodina chôdze stačí na to, aby ste ocenili výhody nastaviteľnej teleskopickej rukoväte. Správne nastavená výška rukoväte znamená žiadne trpiace ruky a jednoduchšie manévrovanie s kočíkom.

Nákupný košík s uzavretím

S Muuvo Quick 3.0 bude aj každodenné nakupovanie extrémne jednoduché a pohodlné. Vďaka možnosti uzavretia koša ani nepriaznivé poveternostné podmienky nenarušia vaše plány.

Prídavná opierka nôh

K bezpečnému a praktickému používaniu športovej sedačky prispeje prídavná opierka nôh s protišmykovým povrchom.

Bezúdržbové kolesá

Veľké kolesá Muuvo Quick 3.0 sú vyplnené pružným gélom, ktorý umožňuje zachovanie vlastností nafukovacích kolies pri zaistení odolnosti proti prepichnutiu.

Pri skladaní kompaktný

Výška zloženého modelu Quick nepresahuje priemer jeho zadných kolies. Vďaka tomu môžete ľahko zložiť rám zloženého kočíka takmer do každého kufra auta.

ŠPECIFIKÁCIA

Hmotnosť konštrukcie – podvozku
7,25 kg
Hmotnosť športovej sedačky
3,4 kg
Hmotnosť hlbokej korbičky
4,5 kg
Rozmery konštrukcie (Š x V x D)
58 x 96 – 103 x 95 cm
Rozmery konštrukcie po zložení
58 x 27 x 62,5 cm
Rozmery športovej sedačky (s opierkou nôh)
33 x 47 x 88 cm
Rozmery korbičky
86 x 46 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Korbičky a nadstavby
farba: Čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz