Korbička Muuvo Quick 03 XL Chrom Jet Black

Kód: BAZ0236
Neohodnotené
Značka: MUUVO
€268
Na Objednávku
Kočík Muuvo Quick 3.0 sa líši od svojho predchodcu kolesami, ktoré sú teraz väčšie, a tlmením nárazov. Tento rozdiel mal obrovský vplyv na kvalitu jazdy, ktorá sa výrazne zmenila na plus. Rodič si navyše môže vybrať korbičku v klasickej / je možné použiť vyvyšovacie adaptéry / alebo veľkosti XL / nie je možné použiť vyvyšovacie adaptéry /, čo dieťaťu poskytne ešte väčšie pohodlie a priestor.

Detailné informácie

Podrobný popis

Muuvo Quick 3.0 je už známy mnohým rodičom - popularitu si získal okrem iného vďaka svojej vysokej funkčnosti a možnosti skladania do jedného kusu. Quick 3.0 je kočík určený hlavne na jazdu v meste, ale môžeme ho úspešne zabaliť na rodinný výlet mimo mesta. Muuvo je značka, ktorá vynakladá všetko úsilie, aby zabezpečila, že rodičia ocenia každý okamih so svojim dieťaťom – Rodič má k dispozícii kompletnú sadu príslušenstva, čo je ďalšia výhoda kočíka.

Kočík Muuvo Quick 3.0 sa líši od svojho predchodcu kolesami, ktoré sú teraz väčšie, a tlmením nárazov. Tento rozdiel mal obrovský vplyv na kvalitu jazdy, ktorá sa výrazne zmenila na plus. Rodič si navyše môže vybrať korbičku v klasickej alebo veľkosti XL, čo dieťaťu poskytne ešte väčšie pohodlie a priestor.

V cene:

vanička
moskytiéra
VLASTNOSTI
Priestranná vanička

Je vybavená mäkkým matracom a poskytuje ideálne podmienky pre spánok. Vďaka štyrom nenápadným nohám je možné korbičku použiť ako nočnú postieľku počas víkendových výletov.

Rozkladacia strieška s UV filtrom

Impregnované materiály rozkladacieho krytu Muuvo Quick 3.0 predstavujú solídnu úroveň ochrany pred škodlivým UV žiarením. Spodný panel strechy je navyše vybavený otváracím oknom zo vzdušnej sieťoviny, ktoré v horúcich dňoch zaisťuje ďalšie vetranie vo vnútri korby.

Rozsiahly ventilačný systém

Dve vetracie okná sú vlastnosť, ktorá rozhodne odlišuje korbičku Quick 3.0 od konkurencie. Odopnutie dvoch paralelných strán zaistí príjemný pocit chladu.

Nastaviteľné sedadlo

So sedačkou Muuvo Quick 3.0 získate plnú kontrolu nad polohou, v ktorej vaše dieťa cestuje. Postupné nastavovanie náklonu do takmer polohy ležmo je pohodlné na cestovanie aj počas spánku. V Muuvo 3.0 je nastaviteľná aj opierka nôh, vďaka čomu nohy malého spolujazdca netrpia bez ohľadu na polohu operadla sedadla.

Vpred alebo vzad

Odnímateľné sedadlo zaručuje množstvo zaujímavých možností, ktoré u tradičných kočíkov nie sú k dispozícii. Jednou z nich je schopnosť obracať dieťa čelom k rodičovi, čo uprednostňuje budovanie tesných väzieb pri každodenných prechádzkach. Športová časť je dimenzovaná do 22 kg.

S dôrazom na detail

Každý prvok Muuvo Quick 3.0 bol vyrobený s dôrazom na detail a neobvyklým zmyslom pre estetiku. Prvky zakončené ekokožou dodávajú celej štruktúre eleganciu.

Vhodné aj pre rodičov

Hodina chôdze stačí na to, aby ste ocenili výhody nastaviteľnej teleskopickej rukoväte. Správne nastavená výška rukoväte znamená žiadne trpiace ruky a jednoduchšie manévrovanie s kočíkom.

Nákupný košík uzavretý

S Muuvo Quick 3.0 bude každodenné nakupovanie extrémne jednoduché a pohodlné. Vďaka možnosti uzavretia koša nepriaznivé poveternostné podmienky nenarušia vaše plány.

Prídavná opierka nôh

K bezpečnému a nezávislému používaniu sedadla pomôže prídavná opierka nôh s protišmykovým povrchom.

Bezúdržbové kolesá

Veľké kolesá Muuvo Quick 3.0 sú vyplnené pružným gélom, ktorý umožňuje zachovanie pružnosti nafukovacích kolies pri zaistení odolnosti proti prepichnutiu.

Pri skladaní kompaktný

Výška zloženého modelu Quick nepresahuje priemer jeho zadných kolies. Vďaka tomu môžete ľahko zložiť rám zloženého kočíka takmer do každého kufra auta.

ŠPECIFIKÁCIA

Hmotnosť rámu
7,25 kg
Hmotnosť sedadla
3,4 kg
Hmotnosť gondoly
4,5 kg
Rozmery stojana (Š x V x D)
58 x 96 – 103 x 95 cm
Rozmery rámu po zložení
58 x 27 x 62,5 cm
Rozmery sedačky pre chodcov (s opierkou nôh)
33 x 47 x 88 cm
Rozmery gondoly
86 x 46 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Korbičky a nadstavby
farba: Čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz