Kočík Muuvo Quick 3.0 Jet Black

Kód: BAZ0174
Neohodnotené
Značka: MUUVO
€506
Na Objednávku
Quick 3.0 je viacúčelový kočík, ktorý vďaka veľkému, gélovému kolu a dobrému tlmeniu nárazu zvládne aj ten najnáročnejší terén. Inovativní ventilační systém 3D Airflow poskytuje príjemný vánek v horúcich dňoch a navyše umožňuje dieťaťu užívať si výhľad počas prechádzky. Pretože je pre nás rovnako dôležité pohodlie rodičov, Quick 3.0 sa dá jednoducho zložiť jednou rukou. Veľmi pohodlná rukoväť spolu s extrémne ľahkou konštrukciou vám umožní nosiť ji ako tašku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Muuvo Quick 3.0 - multifunkčný detský kočík

Quick 3.0 natívne značky Muuvo je už známy mnohými rodičom - popularitu si získal okrem iného vďaka svojej vysokej funkčnosti a možnosti skladanie do jedného prvku. Quick 3.0 je kočík určený hlavne pre jazdu v meste, ale môžeme ho úspešne zabaliť na rodinný výlet mimo mesto. Muuvo je značka, ktorá vynakladá všetko úsilie, aby zabezpečila, že rodičia ocení každý okamih so svojím dieťaťom - kočíky vychádzajúci zo skladov spoločnosti sú pripravené na okamžité použitie po mnoho dlhých rokov, stačí dať všetky prvky dohromady. Rodič má k dispozícii kompletnú sadu príslušenstva, čo je ďalšia výhoda kočíka.

Kočík Muuvo Quick 3.0 sa líši od svojho predchodcu kolesami, ktoré sú teraz väčšie, a tlmením nárazov. Tento rozdiel mal obrovský vplyv na kvalitu jazdy, ktorá sa výrazne zmenila v plus. Rodič si navyše môže vybrať vaničku v klasickej alebo veľkosti XXL, čo dieťaťu poskytne ešte väčšie pohodlie a priestor.v

Kolekcia Chrome je skutočný klenot s krásnym, lesklým rámčekom. Moderné rám kočíka bol v každom ohľade vyleštený, zmenili sa aj farby kočíka - teraz k dispozícii v tlmenejších odtieňoch, fascinujúcich a zároveň ťažko definovateľných.

VLASTNOSTI

Priestranný a vybavený mäkkou matracov poskytuje ideálne podmienky pre spánok. Vďaka štyrom nenápadným nohám možno vaničku použiť ako nočná postieľku počas víkendových výletov.

Rozkladacia strieška s UV filtrom

Impregnované materiály rozkladacieho krytu Muuvo Quick 3.0 predstavujú solídny úroveň ochrany pred škodlivým UV žiarením. Spodný panel strechy je navyše vybavený otváracím oknom zo vzdušnej sieťoviny, ktoré v horúcich dňoch zabezpečuje ďalšie vetranie vnútri korby.

Rozsiahly ventilačný systém

Dve vetracie okná sú vlastnosť, ktorá rozhodne odlišuje vaničku Quick 3.0 od konkurencie. Odopnutí dvoch paralelných strán zabezpečí príjemný pocit chladu.

nastaviteľné sedadlo

So sedačkou Muuvo Quick 3.0 získate plnú kontrolu nad polohou, v ktorej vaše dieťa cestuje. Postupné nastavovania náklonu do takmer polohy ležmo je pohodlnou cestou aj počas spánku. V Muuvo 3.0 je nastaviteľná tiež opierka nôh, vďaka čomu nohy malého spolujazdca netrpí bez ohľadu na polohu operadla sedadla.

Vpred alebo vzad

Odnímateľné sedadlo zaručuje rad zaujímavých možností, ktoré u tradičných kočíkov nie sú k dispozícii. Jednou z nich je schopnosť obracať dieťa čelom k rodičovi, čo uprednostňuje budovanie tesných väzieb pri každodenných prechádzkach.

S dôrazom na detail

Každý prvok Muuvo Quick 3.0 bol vyrobený s dôrazom na detail a neobvyklým zmyslom pre estetiku. Prvky zakončené ekokožou dodávajú celej štruktúre eleganciu.

Vhodné tiež pre rodičov

Hodina chôdze stačí k tomu, aby ste ocenili výhody nastaviteľnej teleskopickej rukoväte. Správne nastavená výška rukoväte znamená žiadne trpiaci ruky a ľahšie manévrovanie s kočíkom.

Nákupný košík uzavretý

S Muuvo Quick 3.0 bude každodenné nakupovanie extrémne jednoduché a pohodlné. Vďaka možnosti uzatvorenia koša nepriaznivé poveternostné podmienky nenaruší vaše plány.

Prídavná opierka nôh

K bezpečnému a nezávislému používania sedadla pomôže prídavná opierka nôh s protišmykovým povrchom.

bezúdržbové kolesá

Veľké kolesá Muuvo Quick 3.0 sú vyplnené pružným gélom, ktorý umožňuje zachovanie pružnosti nafukovacích kolies pri zaistení odolnosti proti prepichnutiu.

Pri skladaní kompaktný

Výška zloženého modelu Quick nepresahuje priemer jeho zadných kolies. Vďaka tomu môžete ľahko zložiť rám zloženého kočíka takmer do každého kufra auta.

Dodatočné parametre

Kategória: Kočíky 2 kombinácia
farba: Čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz