CYBEX SIRONA Z2 i-size Plus Mountain Blue

Kód: 522002417
Neohodnotené
Značka: Cybex
€429,95
Na Objednávku
Vďaka inovatívnemu 360 ° otočnému mechanizmu je otáčanie autosedačky z pozície proti smeru jazdy do nástupnej / výstupnej pozície veľmi jednoduché a znižuje namáhanie chrbta rodičov pri ukladaní a vyberaní detí z autosedačky. Funkcia Driving Direction Control (DDC) zabraňuje používať autosedačku v pozícii po smere jazdy, ak je dieťa mladšie ako 16 mesiacov (menšia ako 76 cm). Keďže sa cestovanie v pozícii proti smeru jazdy považuje za najbezpečnejší spôsob prepravy detí, Sirona Z2 i-Size umožňuje cestovanie v tejto pozícii pre deti až do 4 rokov. K produktu je potrebné dokúpiť základňu, ktorú nájdete v popise nižšie, prípadne v doplnkoch k autosedačkám.
Venujte pozornosť logu i-size. Ak je autosedačka označená týmto logom, je vhodná na použitie so všetkými detskými sedačkami i-size, a preto sa neobjaví v našom zozname kompatibilných vozidiel. Ak vaše vozidlo nemá sedadlo i-Size, skontrolujte kompatibilitu vášho vozidla. Ak sa vaše vozidlo nezobrazuje, kontaktujte náš tím zákazníckych služieb.
Kvalita autosedačiek Cybex Cloud Z2 poskytne ešte lepší komfort a bezpečie pre vaších najmenších. Vo farbených prevedeniach sa dokonale odlíši svojou výnimočnosťou od ostatných.
Systém Z2-line zabezpečí flexibilitu s možnosťou nastavenia výšky, aby dokonale držalo telo v komfortnej polohe. Vďaka otočnému mechanizmu bude ukladanie a vyberanie dieťaťa pre vás hračkou. K produktu je potrebné dokúpiť základňu, ktorú nájdete v popise nižšie, prípadne v doplnkoch k autosedačkám.

Je dôležité, aby ste si pred kúpou overili, či je autosedačka kompatibilná s vaším vozidlom. Detská sedačka bola schválená na použitie na sedadlách vozidiel vhodných pre zadržiavacie systémy i-Size, ako to špecifikuje výrobca vozidla v príručke k vozidlu. Ak vaše vozidlo nemá polohu sedadla i-Size, skontrolujte, či je inštalácia povolená v zozname kompatibility vozidla, ktorý je dodaný alebo nás kontaktujte.

Detailné informácie

Podrobný popis

Protismerná autosedačka Sirona Z2 i-Size
Protismerná a posmerná autosedačka zaručujúca komfort pre rastúce dieťa.
Sirona Z2 i-Size predstavuje bezpečnosť, pohodlie a štýl. Vďaka šikovnému otočnému mechanizmu o 360 ° je ľahké si vybrať medzi bezpečnou polohou proti smeru jazdy alebo pohodlnou polohou v smere jazdy. Nastupovanie a vystupovanie vášho dieťaťa je tiež jednoduché, pretože sedačku je možné teraz otočiť k dverám auta, aj keď je sklopená. Bezpečnostné štandardy definujúce priemysel, ktorými je CYBEX známy, sú zaistené vstavaným systémom lineárnej ochrany pri bočnom náraze (L.S.P.) a technológiou pre redukciu nárazu. Hladké, pohodlné a bezpečné výlety pre vás a vaše dieťa sú samozrejmosťou pri Sirone Z2 i-Size.

VLASTNOSTI: UN R129/03 i-Size
VÝŠKA: 45 cm - 105 cm
VÁHA: Max. 18 kg
VEK: Až do 4 rokov
DĹŽKA: 715 mm
ŠÍRKA: 430 mm
VÝŠKA: 640 mm
VÁHA: 15 kg
STAROSTLIVOSŤ O PRODUKT: Poťahy možno prať v práčke pri 30 °C
OBSAH BALENIA: Autosedačka vrátane novorodeneckej vložky

Jednoduché nastupovanie
• Mechanizmus otáčania o 360° uľahčuje nastupovanie a vystupovanie dieťaťa a uvoľňuje namáhanie chrbta rodičov. Sedačku je možné otáčať iba jednou rukou aj v naklonenej polohe, čo umožňuje ergonomické nastupovanie aj najmladšiemu cestujúcemu. Otočný mechanizmus uľahčuje prepínanie medzi polohami proti smeru a v smere jazdy.

Na cesty v bezpečí až do 4 rokov
• V polohe proti smeru jazdy Sirona Z2 i-Size znižuje riziko zranenia pri čelnej zrážke. Testy ukazujú, že sila nárazu pri čelnom strete je rozložená rovnomernejšie na veľkú plochu škrupiny autosedačky. Odporúčame používať sedačku Sirona v polohe chrbtom proti smeru jazdy, pokiaľ dieťa nedosiahne vek aspoň 15 mesiacov a pokiaľ možno aj dlhšie.

Maximálne pohodlie na cestách
• Funkcia sklápania jednou rukou uľahčuje rodičom nastavenie polohy sedačky, zatiaľ čo druhú ruku majú voľnú. Autosedačka Sirona Z2 i-Size má 5 polôh naklonenia v režime proti smeru jazdy aj v smere jazdy, čo zvyšuje komfort pri spaní a cestovaní.
Ochrana proti bočnému nárazu
• Integrovaný systém lineárnej ochrany pri bočnom náraze (L.S.P.) pri Sirone Z2 i-Size ponúka zvýšenú bezpečnosť v prípade bočného nárazu. V kombinácii s energiou pohlcujúcou škrupinou znižuje silu bočného nárazu približne o 25 %.

Viac bezpečnosti pri jazde v smere jazdy
• Technológia Sirona Z2 i-Size Energy-Reduction Technology (ER-Tech) ponúka zvýšenú bezpečnosť pre vaše dieťa v pozícii v smere jazdy v prípade čelného nárazu. Pri čelnom náraze pomáha technológia v sedačke znížiť silu pôsobiacu na krk dieťaťa o viac ako 20 % v porovnaní s inými konvenčnými 5-bodovými systémami pásov.

Rastie s dieťaťom
• Nastaviteľná opierka hlavy má 12 polôh, takže ju možno prispôsobiť veľkosti vášho dieťaťa, ako rastie, a ponúka ochranu po celé roky používania autosedačky.

Padne aj tomu najmenšiemu cestovateľovi
• Sirona Z2 i-Size má vyberateľnú novorodeneckú vložku, ktorá vytvára takmer rovnú polohu v ľahu pre novorodencov. To pomáha znížiť riziko, že sa hlavička dieťaťa počas spánku prevrhne dopredu, čo môže viesť k vážnym problémom s dýchaním. Aby ste zaistili, že vaše rastúce dieťa bude mať dostatok priestoru, novorodenecká vložka by mala byť odstránená, akonáhle je dieťa vyššie ako 60 cm.

Jednoduché nastupovanie
• Magnetické držiaky pásov uľahčujú nastupovanie a vystupovanie dieťaťa z auta tým, že pásy pripevňujú po stranách autosedačky, takže nebránia vášmu dieťaťu pri nastupovaní ani vystupovaní.

SensorSafe – Šikovný klip, ktorý zvyšuje bezpečnosť vášho dieťaťa sediaceho v aute
• Pokoj pre vás, lepšie bezpečie pre vaše dieťa. CYBEX spája múdru technológiu a šikovný dizajn so uvedením SensorSafe: pomáha vám sledovať bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa.
K dispozícii pre niekoľko autosedačiek CYBEX Platinum a Gold i-Size, SensorSafe Clip sa pripája k systému popruhov. SensorSafe poskytuje základné upozornenia, ktoré pomáhajú predchádzať kritickým situáciám: keď vaše dieťa rozopne sponu, ak je vaše dieťa vystavené riziku úpalu z auta kvôli zmenám okolitej teploty alebo ak zostane samo v aute, alebo ak vaše dieťa príliš dlho sedelo. dlho. Všetky upozornenia sú prijímané cez Bluetooth na vašom smartfóne prostredníctvom užívateľsky prívetivé aplikácie, ktorá tiež poskytuje pokyny na inštaláciu, videá s návodmi, často kladené otázky a ďalšie.

Dodatočné parametre

Kategória: Sirona
farba: Modrá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz