CYBEX PALLAS G I-SIZE Hibiscus Red

Kód: 522002213
Neohodnotené
Značka: Cybex
€299,95
Na Objednávku
PALLAS G i-Size je najnovšia autosedačka Cybex s ISOFIXOM pre deti od 15 mesiacov do približne 12 rokov (76 – 150 cm). Ako autosedačka 2v1 rastie spolu s dieťaťom viac ako 10 rokov. Je schválená podľa novšej normy i-Size, takže rešpektuje najnovšie bezpečnostné štandardy. Nová rada autosedačiek PALLAS G i-Size sa vyznačuje predovšetkým vylepšeným bezpečnostným pultom, ktorý znižuje riziko zranenia krku o 40% a sedadlom s unikátnou možnosťou polohovania. Posúva ergonómiu o významný kus ďalej, takže jej obsluha je ešte jednoduchšia. Priestranné sedadlo rastie spolu s dieťaťom aj vďaka výškovo polohovateľnej opierke hlavy. Vyššiu úroveň bezpečia zaisťuje rozšírená bočná ochrana a unikátna sklopná opierka hlavy, ktorá bráni prepadávaniu hlavičky dieťaťa mimo ochrannej zóny autosedačky. Víťaz testu Stiftung Warentest 06/2021.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečo vybrať PALLAS G i-Size


PALLAS G i-Size je autosedačka patriaca do radu Cybex GOLD LINE. Autosedačky v tomto rade majú pokročilú ergonómiu, poskytujú maximálnu možnú bezpečnosť a komfortné poťahové látky.

Nový rad PALLAS G i-Size sa stal novou vlajkovou loďou medzi autosedačkami Cybex pre deti od 15 mesiacov (od 76 cm) do 12 rokov (do 150 cm).
 Ponúka vylepšený bezpečnostný pult, ešte jednoduchšie používanie, všetky dostupné bezpečnostné funkcie, vysoký komfort pre dieťa a po prvýkrát v tomto rade autosedačiek taktiež unikátne polohovateľné sedadlo pre príjemný odpočinok dieťaťa po celú dobu jej používania.

Vysokú bezpečnosť autosedačky PALLAS G i-Size potvrdzuje víťazstvo v teste Stiftung Warentest 06/2021.

Ste ako rodič pripravení na pultíkovú autosedačku?


Napriek tomu, že pultíkové autosedačky obvykle získajú o niečo lepšiu známku v testoch bezpečnosti, majú pri reálnom použití niektoré špecifiká, ktoré je nutné vziať do úvahy.

Ako sa cíti dieťa
Veľmi často sa stáva, že sa deti po upútaní do sedačky a zatvorení pomocou pultíka necítia dobre. Bežný je plač a pocity stiesnenosti.

Ako sa cítia rodičia
Predovšetkým veľmi neisto, či je dieťa upútané správne, pretože v kvalitnej autosedačke s dobrým hodnotením v testoch by predsa plakať nemalo. Bohužiaľ, naše skúsenosti sú také, že v domácom prostredí sa s touto skúsenosťou dobre vysporiada len časť rodičov a zvyšné pultíkové autosedačky putujú späť k obchodníkovi.

Autosedačka s pultíkom preto z našej skúsenosti nie je pre každého.

Aké sú možnosti?

1) Odporúčame zaobstarať najskôr autosedačku SIRONA a neskôr SOLUTION namiesto jedinej autosedačky PALLAS. Tým svojmu dieťaťu zaobstaráte autosedačky, ktoré sú lepšie prispôsobené jeho vývojovej fáze.

2) Pokiaľ vyžadujete kombinovanú autosedačku kategórie 9 – 36 kg (od cca 1 roku do 12 rokov), potom odporúčame zvážiť autosedačku s 5bodovým pásom namiesto autosedačky s bezpečnostným pultom. Naše odporúčania majú najobľúbenejšie autosedačky na trhu v tejto kategórii Römer ADVANSAFIX, čo dokazuje úplne minimálny počet vrátených autosedačiek od nespokojných rodičov.


Dodatočné parametre

Kategória: Pallas
farba: Červená

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz