Autosedačka neal black onyx

Kód: 13195
Neohodnotené
Značka: LIONELO
€83
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Autosedačka Neal predstavuje vynikajúcu kombináciu dynamického a elegantného dizajnu, ako aj vysokých štandardov pohodlia a bezpečnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Produkt prešiel prísnymi nárazovými testami a získal schválenie i-Size.

Model Neal má široké možnosti nastavenia a vďaka 14-stupňovému výškovému nastaveniu opierky hlavy ho môžu deti používať až do 150 centimetrov.

Navrhli sme autosedačku Neal pre o niečo staršie deti v rastovej skupine 100 – 150 centimetrov, čo je ekvivalent 2. a 3. hmotnostnej skupiny (15 – 25 kilogramov, respektíve 22 – 36 kilogramov).

Produkt má množstvo riešení, ktoré zvyšujú úroveň bezpečnosti cestovania a umožňujú mu rásť spolu s dieťaťom. Pevná konštrukcia sedadla bola vystužená energeticky náročnými materiálmi a široká tvarovaná opierka hlavy s bočnou ochranou zaisťuje vysoký štandard ochrany hlavy a ramien v prípade kolízie. S

ystém Lionelo Neal je vybavený 3-stupňovým nastavením operadla a 14-stupňovým nastavením výšky opierky hlavy, aby bolo možné sedadlo používať, kým dieťa nedosiahne 150 centimetrov. Lionelo Neal má schválenie i-Size, čo potvrdzuje jeho vysokú úroveň bezpečnosti. Schválenie sa udeľuje iba tým výrobkom, ktoré úspešne absolvovali prísne skúšky simulujúce čelný, bočný a zadný náraz. Model Neal je vhodný na krátke aj dlhé cesty. Priestranné operadlo s penovou výplňou zaisťuje vysoký komfort pohybu a výstuž v krížovej oblasti zaisťuje správne umiestnenie chrbtice.

Za účelom zaistenia pohodlných jazdných podmienok je operadlo produktu vybavené účinným ventilačným systémom, ktorý znižuje nadmerné potenie a riziko prehriatia. Jeho pôsobenie podporuje čalúnenie vyrobené z materiálu vhodného pre deti, ktoré je možné v prípade silných nečistôt odstrániť a vyprať pri 30 ° C.

Rozsah rastu: 100 – 150 cm

Inštalácia smerom dopredu so systémom ISOFIX + bezpečnostného pásu automobilu alebo bezpečnostného pásu automobilu.

Zabezpečovací systém ISOFIX proti nechcenému oddeleniu.

Boky sedačky sú vystužené EPS.

3-stupňové nastavenie operadla

14-smerná nastaviteľná opierka hlavy

Odnímateľné, umývateľné čalúnenie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz